A Nyári Keresztyén Ifjúsági Alapítvány bemutatkozó és beszélgető estéje

Alapítványunk 2016 február 26-án pénteken bemutatkozó és beszélgető estét tartott a Kovács István Művelődési Házban. Célunk az volt, hogy minél több fiatalnak mutathassuk be lelkiségünket és közösségi alkalmainkat.

A már két éve létező alapítvány a református egyház égisze alatt működik, nyáregyházi református fiatalokból áll. Alapítványunk azért jött létre, hogy ifjúsági programokat szervezzen a nyáregyházi fiatalok számára. Hisszük, hogy a Jóisten minden fiatalhoz szól, mindenkit örömteli életre hív. Így célunk, hogy alkalmainkon és nyári táborainkban olyan közösségben lehessenek a helyi fiatalok, ahol nem csak jól érzik magukat, hanem a Jóisten szeretetével és kegyelmével is megismerkedhetnek.

Rendszeresen – 3 hetente péntekenként – szervezünk filmklubot, ahol a film után beszélgetünk, megosztjuk egymással gondolatainkat. Minden héten csütörtök este 19:30-tól focizni járunk az általános iskolába.

Testi és lelki felüdülésben lehet része annak aki ellátogat kirándulásinkra, barlangtúráinkra.

Minden nyáron három tábort szervezünk. Idén ezekre a táborokra tudsz jelentkezni: Napközis tábor (június 20-24), Balaton-kerülő bringás tábor (július 04-09), evezős túra Pozsonytól a Szigetközig (július 18-26)

Szeretettel hívunk és várunk minden kedves nyáregyházi fiatalt. Ha szeretnél rólunk és programjainkról többet hallani csatlakozz facebook csoportunkhoz!

A Nyári Keresztyén Ifjúsági Alapítvány tagjai